Stavebníctvo
Bohumír Bobák
Elektrická inštalácia
- Obec
- Smolenice
- Od roku
- 2016
- IČO
- 50 270 494
Bohumír Bobák
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 919 04 Smolenice
- Na trhu od
- 1. apríla 2016
- IČO
- 50 270 494
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 43.21)
- Elektrická inštalácia
Podnikanie v číslach
- 10
- rokov na trhu
- 2016
- rok vzniku
- 4
- položky predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Bohumír Bobák
Bohumír Bobák – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Smolenice. Podniká od 1. apríla 2016.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Elektrická inštalácia“ (43.21). Predmet podnikania tvorí 4 položky, napríklad montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení, pravy vyhradených technických zariadení elektrických a prípravné práce k realizácii stavby.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Bohumír Bobák
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 50 270 494
- Dátum vzniku
- 1. apríla 2016
- Miesto podnikania
- 919 04 Smolenice
- Živnostenský register
- Okresný úrad Trnava, vložka č. 250-37587
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 43.21)
- Elektrická inštalácia
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Bohumír Bobák zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 4 položky.
-
Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických
-
Pravy vyhradených technických zariadení elektrických
-
Prípravné práce k realizácii stavby
-
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Bohumír Bobák?
Miesto podnikania je v obci 919 04 Smolenice.
Čím sa Bohumír Bobák zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Elektrická inštalácia“ (43.21). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení; pravy vyhradených technických zariadení elektrických; prípravné práce k realizácii stavby; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.
Aké je IČO – Bohumír Bobák?
IČO je 50 270 494.
Odkedy podniká Bohumír Bobák?
Podnikanie začalo 1. apríla 2016. Na trhu pôsobí 10 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.